Klinisch biologen

Prof. Dr. Joris Penders

Laboratoriumdirecteur
Eindverantwoordelijke speciale chemie
Eindverantwoordelijke POCT
Eindverantwoordelijke bloedafname
Eindverantwoordelijke klinische studies

Tel. 089/32 46 67
E-mail: joris.penders@zol.be

Dr. Els Oris

Eindverantwoordelijke moleculaire diagnostiek
Eindverantwoordelijke microbiologie
Eindverantwoordelijke infectieuze serologie

Tel. 089/32 46 61
E-mail: els.oris@zol.be

Dr. Toon Schiemsky

Eindverantwoordelijke informatica (LIS beheerder).
Eindverantwoordelijke NGS
Eindverantwoordelijke chemie - hormonologie – toxicologie – speciale technieken

Tel. 089/32 46 62
E-mail: Toon.Schiemsky@zol.be

Apr. Bioloog Deborah Steensels

Eindverantwoordelijke microbiologie
Eindverantwoordelijke infectieuze serologie

Tel. 089/32 46 66
E-mail: deborah.steensels@zol.be

Dr. Ben Persy

Eindverantwoordelijke auto-immuniteit
Eindverantwoordelijke spermadiagnostiek
Eindverantwoordelijke bioveiligheid

Tel. 089/32 46 64
E-mail: ben.persy@zol.be

Dr. Kristien Van Pelt

Kwaliteitsverantwoordelijke
Eindverantwoordelijke immunohematologie
Eindverantwoordelijke hematologie - stolling

Tel. 089/ 32 46 68
E-mail: kristien.vanpelt@zol.be

Diensthoofden

Carmen Reynders

Hoofdlaborant klinisch laboratorium
Verantwoordelijk voor de afdeling chemie, secretariaat en bloedafname
Verantwoordelijke klinische studies

Tel. 089/ 32 46 91
E-mail: carmen.reynders@zol.be

Els Vanroye

Hoofdlaborant klinisch laboratorium
Verantwoordelijk voor de afdeling hematologie en microbiologie

Tel: 089/ 32 47 17
E-mail: els.vanroye@zol.be

Wetenschappelijk medewerkers

Katrien Vandebroek

Wetenschappelijk medewerker labo moleculaire diagnostiek
E-mail: katrien.vandebroek@zol.be

Laura Coninx

Wetenschappelijk medewerker NIPT
Tel. 089/32 46 87
E-mail: Laura.Coninx@ZOL.be

Stafmedewerkers

Paul Drijkoningen

Kwaliteitssysteem
Kwaliteitscontroles
Tel. 089/ 32 46 83
E-mail: paul.drijkoningen@zol.be

Dominique Meus

Contactpersoon stages
Coördinatie aankopen laboratorium
Onderhoudscontracten
Tel. 089/ 32 46 86
E-mail: dominique.meus@zol.be

ICT medewerker

Wouter Jans

Tel. 089/ 32 46 94
E-mail: wouter.jans@zol.be

Marc Remels

Tel. 089/ 32 46 94
E-mail: marc.remels@zol.be

ICT deskundige

Thomas Mellen

Tel. 089/ 32 46 96
E-mail: Thomas.Mellen@zol.be

Referentie MLT POCT

Dorien Van Tiggel
Kristel Kelchtermans

Tel. 089/ 32 47 10
E-mail: labo.poct@zol.be

Hemovigilantie verpleegkundige

Sonja Vanhaeren

Tel. 089/ 32 47 24
E-mail: bloedtransfusie@zol.be

Industrieel ingenieur

Suzanne Driessens

E-mail: suzanne.driessens@zol.be

© 2019 Ziekenhuis Oost-Limburg