Klinisch biologen

Dr. Kristien Van Pelt

Laboratoriumdirecteur
Immuunhematologie - hematologie - stolling
Medisch diensthoofd ziekenhuisbloedbank ZOL Genk en ZOL Maas&Kempen

Tel. 089/32 46 68
E-mail: kristien.vanpelt@zol.be

Apr.Biol. Baptist Declerck

Microbiologie
Moleculaire Diagnostiek
Infectieuze serologie
Medisch verantwoordelijke HOST-team Noordoost-Limburg

Tel. 089/32 46 60
E-mail: baptist.declerck@zol.be

Apr.Biol. Niels Graindor

Kwaliteitsverantwoordelijke
Immuunhematologie - hematologie - stolling
Staalontvangst, logistiek en pre-analyse

Tel. 089/32 46 77
E-mail: niels.graindor@zol.be

Dr. Els Oris

Microbiologie
Moleculaire diagnostiek
Infectieuze serologie
Infectiepreventie ZOL Genk en ZOL Maas&Kempen
Antibioticabeleidsgroep ZOL Genk en ZOL Maas&Kempen

Tel. 089/32 46 61
E-mail: els.oris@zol.be

Prof. Dr. Joris Penders

Stagemeester Klinische Biologie
Speciale chemie
POCT
Bloedafname
Klinische studies
Extramurale Klinische Biologie

Tel. 089/32 46 67
E-mail: joris.penders@zol.be

Dr. Ben Persy

Immuunhematologie - hematologie - stolling
Auto-immuniteit
Spermadiagnostiek

Tel. 089/32 46 64
E-mail: ben.persy@zol.be

Dr. Sarah Resseler

Microbiologie
Moleculaire diagnostiek
Infectieuze serologie
Infectiepreventie ZOL Genk en ZOL Maas&Kempen
Antibioticabeleidsgroep ZOL Genk en ZOL Maas&Kempen

Tel. 089/32 46 65
E-mail: sarah.resseler@zol.be

Dr. Toon Schiemsky

ICT (LIS beheerder).
NGS NIPT
Chemie - hormonologie – toxicologie – speciale technieken

Tel. 089/32 46 62
E-mail: Toon.Schiemsky@zol.be

Dr. Apr.Biol. Deborah Steensels

Microbiologie
Moleculaire diagnostiek
Infectieuze serologie
Medisch Diensthoofd dienst infectiepreventie ZOL Genk en ZOL Maas&Kempen
Medisch verantwoordelijke HOST-team Noordoost-Limburg

Tel. 089/32 46 63
E-mail: deborah.steensels@zol.be

Apr.Biol. Marc Vandevelde

Microbiologie
Moleculaire diagnostiek
Infectieuze serologie
Bioveiligheid
Tarificatie en patiëntfacturatie

Tel. 089/32 46 76
E-mail: marc.vandevelde@zol.be

Diensthoofden

Els Vanroye

Hoofdlaborant klinisch laboratorium
Verantwoordelijk voor de afdelingen hematologie en bloedafname

Tel: 089/ 32 47 17
E-mail: els.vanroye@zol.be

Toon Berghmans

Hoofdlaborant klinisch laboratorium
Verantwoordelijk voor de afdelingen chemie en secretariaat

Tel: 089/32 46 89
E-mail: toon.berghmans@zol.be

Hanneke Neyens

Hoofdlaborant klinisch laboratorium
Verantwoordelijk voor de afdelingen microbiologie en campus Maaseik 

Tel: 089/32 46 91, 089/50 61 21
E-mail: hanneke.neyens@zol.be

Wetenschappelijk medewerkers

Kevin Janssen

Wetenschappelijk medewerker labo moleculaire diagnostiek
Tel. 089/32 47 15
E-mail: kevin.janssen@zol.be

Eline Saenen

Wetenschappelijk medewerker labo microbiologie
Tel. 089/32 47 22
E-mail: eline.saenen@zol.be

Laura Coninx

Wetenschappelijk medewerker NIPT
Tel. 089/32 46 87
E-mail: Laura.Coninx@ZOL.be

Stafmedewerkers

Ine Corstjens

Kwaliteitssysteem
Tel. 089/32 46 83, 089/50 61 24
E-mail: ine.corstjens@zol.be

Paul Drijkoningen

Kwaliteitssysteem
Tel. 089/32 46 83
E-mail: paul.drijkoningen@zol.be

Dominique Meus

Contactpersoon stages
Coördinatie aankopen laboratorium
Onderhoudscontracten
Tel. 089/32 46 86
E-mail: dominique.meus@zol.be

ICT deskundige

Thomas Mellen

Tel. 089/32 46 96
E-mail: Thomas.Mellen@zol.be

Jonas Penny

Tel. 089/32 46 98
E-mail: jonas.penny@zol.be

Referentie MLT POCT

Kristel Kelchtermans

Tel. 089/32 47 10
E-mail: labo.poct@zol.be

Hemovigilantie verpleegkundige

Sonja Vanhaeren

Tel. 089/32 47 24
E-mail: bloedtransfusie@zol.be

Industrieel ingenieur

Suzanne Driessens

E-mail: suzanne.driessens@zol.be

Inhoudsverantwoordelijke
Dr. K. Van Pelt, Klinisch Laboratorium - 2022

© 2022 Ziekenhuis Oost-Limburg