Bezoekregeling ZOL Genk, campus Sint-Barbara
Bezoekuren
- Psychogeriatrie (LSPG)
- Weekdagen van 16 tot 17 uur en van 18 tot 20 uur
- Weekenddagen van 14 tot 17 uur en van 18 tot 20 uur
- Geriatrie (LC0)
- Weekdagen van 11u30 tot 13u30 en van 17 tot 19 uur
- Weekenddagen van 11u30 tot 20 uur
- Ortho-geriatrie (LC1)
- Weekdagen van 11u30 tot 13u30 en van 17 tot 20 uur
- Weekenddagen van 11u30 tot 20 uur
- Revalidatie (LSPR)
- Weekdagen: van 14 tot 20 uur
- Weekenddagen: van 11u30 tot 20 uur
Een partner in zorg mag ook buiten de bezoekuren aanwezig zijn. Wat is een partner in zorg?
Afspraken bij bezoek
- Aantal bezoekers: Elke patiënt mag dagelijks 4 verschillende bezoekers ontvangen. Dit uitgezonderd kinderen t.e.m. 18 jaar en bijzondere situaties in afstemming met de afdeling, zoals bijvoorbeeld bij een levenseinde. De bezoekers komen bij voorkeur per 2 op bezoek om de rust voor de patiënt te respecteren.
- Bezoekuren: bezoekers dienen zich stipt aan de afgesproken uren te houden. Het bezoek is niet beperkt in tijdsduur.
- Handhygiëne: de bezoeker past handhygiëne toe bij het betreden van het ziekenhuis en bij het betreden en verlaten van de patiëntenkamer.
- Voeding: er mag voeding van thuis worden meegebracht.
Als u nog vragen heeft kan u deze stellen aan een verpleegkundige van de afdeling.
In de dagziekenhuizen gelden specifieke afspraken i.f.v. het soort activiteit die er wordt uitgevoerd en de infrastructurele mogelijkheden van de locatie. De afdeling zal hierover meer informatie geven.
Huisdieren kunnen een belangrijke sociale en soms therapeutische functie vervullen. Daarom biedt Ziekenhuis Oost-Limburg de mogelijkheid aan gehospitaliseerde patiënten om hun hond of kat te ontmoeten tijdens hun ziekenhuisverblijf. Dit kan op een daarvoor voorziene ontmoetingsplaats. Alle info over het bezoek van uw huisdier vindt u hier.
Wij vragen bij bezoek aan patiënten in ons ziekenhuis om aandachtig te zijn voor de hygiënemaatregelen.
- Ontsmet uw handen bij het betreden en verlaten van de kamer/dienst
- Hoesten of niezen? Kies voor een mondmasker!
- Naast de kamerdeur kan mogelijks een isolatiefiche geplaatst worden met bijkomende maatregelen, die gelden ook voor u als bezoeker, of als de patiënt de kamer zou verlaten.
Meer info vindt op de pagina van de Dienst Infectiepreventie